Ev Hanımlarına Pratik Fikirler

Ev hanımı olmak zordur ve pratiklik ister. Evinizde oluşan her soruna pratik bir online canadian pharmacy store! buy zoloft online india . instant shipping, best price zoloft 100mg. çözüm bulmak gerektirir. Bizde siz hamarat ve yaratıcı ev hanımlarına pratik çözümler ve fikirler sunuyoruz.

Yeni taşınanlar için en purchase discount medication! buy zoloft 50 mg . approved pharmacy, generic zoloft. zor zaman, ilk günlerdir. Koliler içinde neyin nerede olduğunu bulamazsınız. Ancak bazı eşyalarınıza farklı gözle bakarsanız, çözüm bulmak  kolaylaşabilir.

Yeni eşyalarınız gelmeden, soda veya pudra parfümlerden az miktarda halı üzerine serpin ve süpürün. Bu işlem havayı temizler.

Eski evinizdeki son gecenizde yastık, yorgan gibi bazı malzemlerinize lavanta yağı serpin. Yeni eve taşındığınızda da lavanta yağını ortalığa serpmeniz kendinizi eski düzeninizde hissetmenize yardımcı olacaktır.

Taşındığınız ya da yolculuğa çıktığınızda, sizin kadar bu olaydan evde sizinle yaşayan kedi, köpek gibi küçük dostlarınız da etkilenirler. Kendilerini güvende hissetmeleri için eski tişörtünüz işe yarayacaktır.

Normal estrace online. estrace estradiol. estrace 1mg. estrace for ivf. estrace 2mg. buy ethinyl estradiol. buy estradiol cream. buy estrace . cost of estrace . order estradiol. şartlarda hijyen için kullanılan sabunun, sıkışan kapıları açabileceğini aklınızda tutun.

Taşınmadan önce kendinize mutlaka ısı korumalı çanta alın. Süt, yağ gibi malzemelerinizi birkaç saat bozulmadan saklamak çok işinize yarayacaktır.
Çamaşırları kurutmak için kullandığınız mandalları, taşınırken dökülüp saçılmaması gereken bisküvi, kahve gibi poşetlerin ağzını kapatmak için kullanabilirsiniz.

Makyaj malzemeleriniz, kaybetmekten üzüntü duyacağınız takılarınız ve diğer küçük eşyalar için bisküvi kutularını kullanabilirsiniz.

Taşındığınız ilk gece yatağı kurma telaşına kapılmamak için, uyku tulumunuzu kolay ulabileceğiniz bir yerde bulundurmak akıllıca olabilir.

Battaniyeler, evde ilk gece işe yarayacağı gibi, halı ve benzeri eşyaların taşınırken zarar görmemesi için üstüne sarılabilirler.

Şişeleri propecia generic propecia online kırılmadan taşımak veya balkon iskemlelerinin toplu kalması için koli bandı yardımınıza yetişecektir.

Çatal, bıçak gibi keskin aletleri, mutfak havlularına sararak taşırsanız, kazalardan korunmuş olursunuz.

Taşınırken el çantanızda not defteri, kalem, iğne, iplik, makas, kağıt havlu, ampul bulundurursanız, acil durumlarda kolilerin içini aramak zorunda kalmazsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>